גן החלומות

כיצד נולד הקשר עם "גן החלומות"?

 

ביום "המעשים הטובים" הגיע אחד האבות לספר לנו על מעשה טוב שעושים במקום עבודתו למען ילדים חולי סרטן, ועל "גן החלומות" בו הם לומדים. באותו זמן לימדה אותנו ענת, המחנכת שלנו, להכין סימניות נחמדות. הסימניות מצאו בעינינו, והכנו סימניות מגוונות. לאחר מספר שבועות, אחת מבנות הכיתה העלתה רעיון למכור לילדי בית ספרנו את הסימניות שהכנו ואת הכסף שייאסף נתרום לילדי "גן החלומות"(שהם ילדים חולי סרטן).

התלהבנו מאוד מהרעיון לעשות מעשה טוב ולתרום לילדים שזקוקים לעזרה. מספר ילדים מכיתה עמלו קשה והכינו סימניות רבות. בקשנו מהמחנכת שלנו, ענת ומאתי, רכזת השפה, לבקש מתלמידי בית הספר להביא כסף ולקנות מאתנו את הסימניות.

לאחר טקס הפתיחה לשבוע הספר, בו הופיעו כל ילדי כיתתנו, קיימנו מכירת סימניות. במשך יומיים הכנו, מכרנו וקנינו סימניות ובסופו של דבר הצלחנו לאסוף 534 ₪.

כשהכסף היה בידנו, הציעה לנו ענת לאחר התייעצות עם מנהלת בית הספר, הגב' גרטי שוויצר, לרכוש ספרי קריאה לילדים הלומדים ב"גן החלומות" ולהפוך את נתינת הספרים למסורת בבית הספר.

זה הזמן להודות לתלמידי בית הספר שקנו את הסימניות שהכנו. בזכותם  יכולנו לקנות 18 ספרים.

ברצוננו להודות לאם של אחת הילדות מהכיתה שהגיעה לצלם אותנו לכתבה במקומון של רמת גן. נציגי כיתתנו נסעו ל"גן החלומות" להעניק לילדי הגן את הספרים שרכשנו עבורם.

אנו גאים מאוד במעשה שעשינו ומקווים לעשות מעשים טובים גם בעתיד.